دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 English
         

رو عنوان : عضو شورای اسلامی شهرکرد گفت
عنوان : دستگاه های اجرایی به شوراهای اسلامی پاسخگو باشند
عنوان گروه خبري :
پیوندها :

به گزارش خبرگزاری شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری به نقل از ایرنا، مصطفی حیدری در یکصد و پنجاه و سومین نشست علنی شورای اسلامی مرکز چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: مسئولان دستگاه های اجرایی در سطح استان عملکرد خود را این شورا ارائه و آن را اطلاع رسانی کنند.

وی افزود: شوراهای اسلامی به عنوان پارلمان های محلی می توانند برای اطلاع از عملکرد دستگاه ستگاه های اجرایی از آنان پاسخ و توضیح بخواهند.

حیدری در ادامه با اشاره به وضعیت زیرساختی مرکز چهارمحال و بختیاری ، تصریح کرد: کیفیت مصالح زیرسازی و آسفالت خیابان های شهرکرد از سوی یک گروه علمی بررسی و نتیجه آن به شهرداری و شورای اسلامی ارائه شود.

وی یادآور شد: از این طریق می توان نسبت به برنامه ریزی برای استفاده از مصالح بهتر و ارتقای کیفی زیرسازی و آسفالت معابر شهرکرد اقدام کرد.

یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهرکرد نیز گفت: تعریف کدهای درآمدی پایدار برای شهرداری از مهمترین نیازهای توسعه شهری است.

مرجان دادایی دهکردی تاکید کرد: در این صورت می توان روند اجرا، تکمیل و بهره برداری از طرح های مختلف مرتبط با توسعه شهری در مرکز چهارمحال و بختیاری را تسریع کرد.

وی اظهار داشت: استفاده از توان بخش خصوصی و نیروی انسانی علمی و متخصص باعث روند رو به رشد این مهم خواهد شد.

به گزارش ایرنا، شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری بیش از 200 هزار نفر جمعیت دارد.

 
بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111