دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 English
         

رو عنوان : زلیخا قنبری ،نماینده شهرستان بن در شورای اسلامی استان:
عنوان : افزایش اعتبارات شهرستان بن به جهت محرومیت و تازه تاسیس بودن این شهرستان از ضروریات است
عنوان گروه خبري :
پیوندها :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال  و بختیاری زلیخا قنبری  در دیدار اعضای شورای اسلامی استان با مدیر کل صدا و سیما  گفت همان گونه که شاهدیم تغییر و تحولات زیادی در عصر حاضر به وقوع پیوسته که از جمله این تغییرات شگرف می توان به  رسانه تلویزیون اشاره کرد که توانسته با برنامه های جذاب و دیدنی خود مردم شهرها و روستاها را به خود جذب نماید .

 

وی افزود رسانه در سه  بعد بهبود فرهنگ ،استفاده از کالاها و اماکن فرهنگی و  نظام مهارت خوشبختانه خوب عمل نموده  اما در این بین در جهت  بهبود نظام دانایی، حفظ و تقویت هویت فرهنگی و افزایش سرمایه اجتماعی  باید  تلاش بیشتری شود.

نماینده شهرستان بن در شورای اسلامی استان افزود در جلساتی مشکلات شهرها و روستاهای استان چهارمحال و بختیاری در خصوص صدا و سیما توسط اعضای شورای اسلامی استان مطرح گردید و مدیران مربوطه نسبت به پاسخ گویی اقدام نمودند که در این بین مشکل کمبود اعتبار از مشکلات اصلی استان است .

قنبری گفت با توجه به اینکه در روستاهای پهنا،آزادگان و جمالو در شهرستان بن شبکه استانی جهانبین وجود ندارد و نبود شبکه های تلویزیونی در روستاها مشکلات فرهنگی بسیاری را به بار می آورد از مسئولین امر بررسی و رفع مشکل فوق را خواستار شد.

نماینده شهرستان بن در شورای اسلامی استان  با اشاره به اینکه شهرستان بن شهرستانی تازه تاسیس است و دارای محرومیت هایی در زمینه های گوناگون علی الخصوص امکانات گردشگری و تفریحی ست گفت می طلبد  اعتبارات بیشتری  برای این شهرستان در کلیه زمینه ها توسط مسئولین امر اختصاص یابد .

قنبری در پایان از اهتمام و همکاری صدا و سیمای استان جهت استقرار ایستگاه تلویزیونی لارک تقدیر و تشکر نمود.

پایان/مبازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111