دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 English
         

رو عنوان : فرهاد رئیسی عضو شورای اسلامی استان
عنوان : همكاری شوراهای اسلامی با صدا و سیما در اشاعه مسائل فرهنگی و اجتماعی باید پررنگ تر شود
عنوان گروه خبري :
پیوندها :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال  و بختیاری فرهاد رئیسی در دیدار اعضای شورای اسلامی استان با مدیر کل صدا و سیما  گفت صدا و سیما و شوراهای اسلامی در دو جبهه مشابه هستند ،اول  جبهه اقتصادی و دوم جبهه فرهنگی که در این بین جبهه فرهنگی بر اقتصادی ارجحیت دارد.

نماینده شهرستان شهرکرد در شورای اسلامی استان با اشاره به نابسامانی های اقتصادی کشورگفت باید به مردم آموزش دهیم از موجودی حال خود تولید ثروت نمایند و این وظیفه صدا و سیماست که این مهم را برای مردم شفاف نماید که دولت در تولید ثروت وظیفه ای ندارد .

وی افزود اگر صدا و سیما رسالت واقعی خود را نسبت به مسائل انجام دهد نیاز نیست مردم به سراغ تلویزیون های بیگانه رفته و به دنبال آن اخبار ناصحیح را دریافت نمایند .

رئیسی خاطر نشان کرد مردم ما ثابت نمود اند با این هجمه دشمن سخت ایستاده اند و هیچ تزلزلی به وجود نیامده و مردم از ارزش های خود دفاع کرده.اما  امروز به این اعتماد عمومی مردم خدشه وارد شده که تنها راه مقابله با آن شفاف سازی است و باید به مردم مشکلات را گفته که در جریان کلیه  امور قرار گیرند.

وی با اشاره به همکاری شوراهای اسلامی با صدا و سیما در اشاعه مسائل فرهنگی و اجتماعی گفت جو جامعه با همکاری این دو قشر بسیار متحول میگردد .

نماینده شهرستان شهرکرد در شورای اسلامی استان افزود یکی از برنامه های شورای اسلامی شهر شهرکرد رونق محله محوری ست چرا که ما معتقدیم محلات هویت شهرها می باشند که متاسفانه امروز به سمت مدرن شدن حرکت نموده و در بسیاری از محلات از جمله محله نمد مال ها و جل دوز ها در شهرکرد فرهنگ های محلی از بین رفته که در همین راستا صدا و سیما باید همکاری نموده و محلات را زنده نماید چرا که با زنده نمودن محلات تعلقات بالا رفته و  سنتی بودن و آرامش شهر را برند می  نماییم و به دنیال آن جذب توریست آسان  می گردد.

وی افزود مدیریت شهری باید توسط صدا و سیما به چالش کشیده شود و بحث های فرهنگی و زیر بنایی در همین راستا شکل گیرد.

رئیسی در پایان افزود در برنامه های صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری خلاقیت و نوآروی در حال  کم رنگ شدن است  لذا باید از افکار مختلف جامعه جهت تقویت آن بیش از پیش استفاده گردد.

پایان/بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111