دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 English
         

عنوان : تصمیمات شوراها ضمانت اجرایی ندارد
عنوان گروه خبري :
پیوندها :

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، خان‌محمد غیبی حاجیور پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تصمیمات شوراها ضمانت اجرایی ندارند، گفت: شوراها با دید حل مشکلات مردمی وارد عرصه انتخابات می‌شوند؛ اما زمانی که وارد عرصه شدند وظایف به فراموشی سپرده و مطالبه‌گری هم کاهش پیدا می‌کند.

رئیس شورای استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه یکی از مشکلات شوراهای اسلامی شهر و روستا قوانین منسوخ است، افزود: باید قوانین و ضعف ساختاری موجود در بدنه شوراها اصلاح شود تا بتوان شورای بانشاط داشته باشیم.

وی در خصوص عملکرد شورای استان چهارمحال و بختیاری، توضیح داد: جلسات متعددی با مدیران دستگاه‌های اجرایی در طول سال برگزار می‌شود؛ اما مشکلات مالی مانع از حل مشکلات مردم توسط دستگاه‌های اجرایی می‌شود.

غیبی حاجیور ادامه داد: باید در استفاده از امکانات فرهنگ وجود داشته باشد، شاهدیم که در شهرستان کوهرنگ جاذبه‌های گردشگری بسیاری وجود دارد اما به‌علت نبود فرهنگ گردشگری در استفاده بهینه از این ظرفیت‌ها تنها میراثی که از گردشگران در این شهرستان باقی می‌ماند زباله است.

رئیس شورای استان چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی، کاسبان و مردم باید در راستای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری و درآمدزایی در این حوزه آموزش لازم را ببینند.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111