دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 English
         

رو عنوان : برگزاری کارگاه آموزشی شوراهای اسلامی
عنوان : كارگاه آموزشی شوراهای اسلامی شهرهای زیر 20هزار نفر جمعیت، روستاها و دهیاران و شهرداران تابعه شهرستان شهركرد برگزار می شود ..
عنوان گروه خبري :
پیوندها :

آرش محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، با اشاره به برگزاری دوره آموزشی ویژه دهیاران و اعضای شورای این شهرستان، گفت: شورای اسلامی شهرستان شهرکرد تلاش و همت خود جهت استفاده شوراهای ذی‌ربط از حداقل امکانات موجود را می‌نماید.

رئیس شورای شهرستان شهرکرد افزود: هدف از برگزاری کارگاه‌های آموزشی آشنایی بیش از پیش شوراهای اسلامی شهر و روستا با وظایف و اختیارات قانونی و قدرت پارلمانی بوده که از آن برخوردار است.

وی بیان کرد: در طی یک ساله گذشته سرکشی و بازدیدهایی از شوراهای اسلامی بخش‌های تابعه شهرستان شهرکرد به‌عمل آمد که در این بین مشاهده شد، عدم آشنایی شوراها با قوانین و مقررات منجر به عدم استفاده صحیح از قدرتی است که قانون‌گذار در اختیار این نهاد مردمی قرار داده است و در اکثر موارد دیده شده بر اثر همین عدم آگاهی مشکلاتی را برای خود ایجاد نموده‌اند.

محمدی خاطرنشان کرد: بر آن شدیم کارگاه‌های آموزشی را در اولویت کارهای شورای اسلامی شهرستان شهرکرد قرار داده که در همین راستا اولین کارگاه آموزشی شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران تابعه شهرستان شهرکرد را در دی ماه سال گذشته برگزار نمودیم و اینک برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته تا دومین کارگاه آموزشی شوراهای اسلامی شهرهای زیر 20هزار نفر جمعیت، روستاها و دهیاران و شهرداران تابعه شهرستان شهرکرد برگزار شود.

رئیس شورای شهرستان شهرکرد ادامه داد: با عنایت به انعقاد تفاهم‌نامه شورای عالی استان‌ها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص توسعه و عمران روستایی مقرر شده آموزش‌هایی حول همین محور در کارگاه فوق نیز به شوراهای اسلامی داده شود.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111