چهارشنبه, 5 تير 1398 English
         

عنوان : بیانیه شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس
عنوان گروه خبري :
پیوندها :

متن بیانیه به شرح ذیل است:

 بسم‌الله الرحمن الرحیم


 " روز قدس یک روز اسلامی است، و یک بسیج عمومی اسلامی بود. و من امیدوارم که این امر مقدمه باشد از برای یک «حزب مستضعفین» در تمام دنیا. (صحیفه امام خمینی(ره)  ؛ ج 9، ص 280)
"امروز بیداری اسلامی ملت های مسلمان نسبت به فلسطین فراگیر است" مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

 

روز قدس، نماد  اسلامیت قضیه فلسطین و مظهر مظلومیت سرزمینی است که همواره مورد طمع و آزار استعمار در طول تاریخ بوده است و همواره به حمایت هم کیشان خود در سراسر جهان اسلام نیاز دارند. روز قدس از جمله مظاهر حمایت جهانی از مردم رنج کشیده فلسطین است. امروز پس از گذشت بیش از ۴۰ سال از اقدام هوشمندانه حضرت امام (ره) در تعیین روز قدس، دیگر بر هیچ آزاده ای، ظلم‌ها و جنایت‌های غده سرطانی اسرائیل علیه مردم مظلوم فلسطین و حمایت از تروریسم بین الملل پوشیده نیست و حمایت از «حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین» به یک خواست جهانی تبدیل شده است.

 

 اعضا و کارکنان شورای‌های اسلامی استان چهارمحال و بختیاری همپای اقشار گوناگون ملت ایران در سراسر کشور با حضور پرشور، گسترده و انقلابی در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و تجدید میثاق با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) و شهدای انتفاضه فلسطین با هوشمندی و هوشیاری در برابر فتنه‌های جدید استکبار جهانی و صهیونیست‌های کودک کش پیمانی دوباره می‌بندند.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111