چهارشنبه, 27 شهريور 1398 English
         

رو عنوان : فرهاد رئیسی، عضو شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری
عنوان : دستگاه قضایی به فساد در شهرداری ورود كند
عنوان گروه خبري :
پیوندها :

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، پس از انتشار اظهارات نایب رئیس شورای شهرکرد در برنامه صندلی داغ این خبرگزاری، واکنش‌های متعددی را به همراه داشت، عده‌ای از اینکه یک مسؤول خود از وجود فساد و رانت و ... در زیرمجموعه خبر داده خوشحال شدند و عده‌ای هم واکنش‌های دیگری نشان دادند. (برای دیدن برنامه صندلی داغ اینجا و اینجا را بخوانید)

فرهاد رئیسی امروز در گفت‌وگوبا خبرنگار فارس، در خصوص واکنش‌های اظهاراتش در مورد فساد در شهرداری گفت: اعضای شورا معتقد هستند سخنان من خیلی‌ها را بهت‌زده کرده و برخی از اعضا هم گلایه دارند که چرا به این صراحت وارد موضوعات شهرداری و شورا شدم.

نایب رئیس شورای شهرکرد با اشاره به سخنان نماینده ولی فقیه در استان مبنی بر وجود فساد در بین برخی از مدیران خطاب به دستگاه‌های قضایی و نظارتی گفت: از دستگاه‌های نظارتی و قضایی انتظار است در موضوعات بیان شده ورود کرده و صحت و سقم این مسائل را بررسی و با متخلفان برخورد قاطع صورت گیرد تا اعتماد عمومی به کارگزاران نظام مخدوش نشود.

وی با اشاره به اینکه منافع برخی از افراد بعد از انتشار سخنان من به خطر افتاده است، توضیح داد: همان افراد تلاش می‌کنند به گونه‌ای وانمود کنند که من همه پرسنل شهرداری را به فساد متهم کرده و دنبال جوسازی بوده‌ام.

وی در خصوص انتشار محتوای این صندلی داغ تشریح کرد: بعد از مصاحبه بنده هر فردی در جنبه‌های عمومی برداشت‌های مختلفی از سخنان من داشته است که البته من نکاتی را برای روشن شدن اذهان و خط مشی آینده بیان می‌کنم.

عضو شورای شهر با اشاره به اینکه بنده هیچ مشکل شخصی و سیاسی با شهردار شهرکرد ندارم، تصریح کرد: اعتقاد دارم با توجه به مقتضیات امروز شهرکرد و مشکلاتی که در بدنه شهرداری وجود دارد، نیاز است روح جدید مدیریتی در شهر دمیده شود.

اکثر نیروهای شهرداری سالم هستند/ افراد انگشت‌شماری درگیر با فساد هستند

رئیسی با تاکید بر اینکه اکثر نیروهای شهرداری افرادی زحمتکش و سالم هستند، تبیین کرد: فساد تقسیم‌بندی‌ها و انواع مختلفی دارد، آنچه من بیان داشته‌ام در مورد تعداد انگشت‌شماری در زمینه نیروی انسانی است که متاسفانه در راس قرار داشته و همین افراد بستر فساد و رانت را ایجاد می‌کنند و بدون شک با ورود یک مدیر شجاع این مشکل مرتفع خواهد شد.

نایب رئیس شورای شهرکرد خطاب به کسانی که به دنبال شانتاژ و اقداماتی مانند جمع‌آوری امضا علیه وی هستند، توضیح داد: آنچه که من بیان کردم جزئی از شرح وظایف نظارتی شورا بوده است و قطعا از این به بعد هم در چارچوب قوانین همین روال را ادامه خواهم داد.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111