چهارشنبه, 27 شهريور 1398 English
         

رو عنوان : بهنام صادقی نماینده شهرستان بروجن در شورای اسلامی استان
عنوان : راهكارهای لازم از سوی مسیولین استان چهارمحال و بختیاری جهت جذب سرمایه گذاران در حوزه صنعت و توریست زیست محیط باید اتخاذ گردد.
عنوان گروه خبري :
پیوندها :
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ، بهنام صادقی در جلسه ای که بمنظور پیگیری مصوبات مسائل و مشکلات شوراهای اسلامی در حوزه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و همچنین راهداری و حمل و نقل جاده ای  با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، مدیران مربوطه و اعضای شورای اسلامی استان برگزار شد گفت زیرساخت های مناسب جهت جذب گردشگر به استان باید فراهم و تمهیدات لازم توسط مبادی مربوطه  اندیشیده شود. 
 
عضو شورای استان با اشاره به بکر بودن منطقه (احمد آباد)تنگ صیاد و نزدیکی آن با کارخانه سیمان و فولاد سفید دشت گفت این منطقه مستعد جهت جذب  گردشگران سرمایه گذاری در بخش صنعت  و توریست  محیط زیست (علاقه مندان به گردشگری در محیط زیست) است  و مکانی بکر جهت احداث هتل می باشد که متاسفانه با توجه به اینکه این  مناطق محیط زیستی می باشند و ساخت هتل مستلزم دریافت موافقت و مجوزات از مبادی مربوطه است ، جهت  رونق آن باید راهکارهای مناسب اندیشیده شود . 
 
صادقی بیان داشت حمام های قدیمی شهرهای شهرستان بروجن (سفیددشت ،فردانبه و گندمان )که از دوران صفویه به یادگار مانده در حال تخریب است لذا اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با توجه به اینکه بخش خصوصی کمتر  در این شهر هاورود می نماید تمهیدات لازم جهت مرمت و بازسازی آن را در اسرع وقت معمول نماید. 
 
نماینده شهرستان بروجن در شورای اسلامی استان با اشاره به همکاری کشاورزان سفید دشت جهت تعریض جاده  شریانی دهنو- سفیددشت- شهرستان کیار به بخش مرکزی  این شهر  افزود اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان جهت تکمیل تعریض این راه شانه سازی و روکش این مسیر اقدام نماید.

 وی افزود احداث دور برگردان در محور شهرکرد بروجن در محل تلاقی جاده اختصاصی با صنعت فولاد   و همکاری با تنها صنعت فعال  استان (فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری ) از ضروریات است.
 
صادقی در پایان توجه ویژه به شهرستان بروجن با توجه به اینکه این شهرستان دارای  جاذبه های  گردشگری و طبیعت گردی میباشد را از مسئولین محترم خواستار شد.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111