چهارشنبه, 27 شهريور 1398 English
         

رو عنوان : حسینعلی رضایی سرپیری - نماینده شهرستان اردل در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری
عنوان : عدم تعیین تكلیف متولی مرمت حمام شهرداری شهر اردل/جذب سرمایه گذار در استان چهارمحال و بختیاری با مشكل مواجه است
عنوان گروه خبري :
پیوندها :
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ، حسینعلی رضایی سرپیری در جلسه ای که بمنظور پیگیری مصوبات مسائل و مشکلات شوراهای اسلامی در حوزه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و همچنین راهداری و حمل و نقل جاده ای  با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، مدیران مربوطه و اعضای شورای اسلامی استان برگزار شد با اشاره به وضعیت نامطلوب جاده های شهرستان اردل گفت جاده ارتباطی شهر دشتک- روستای سرپیر  به دلیل تردد زیاد زائرین به امامزاده در روستا بسیار خطرناک است وعدم نصب گاردریل ،عریض نبودن این جاده و عدم اسفالت مناسب و همچنین وجود پیچ های خطرناک این جاده را غیراستاندار نموده .

رضايي سرپیری نبود مرکز رفاهی تفریحی در منطقه گردشگری  رستم آباد سرداب را عنوان و گفت اداره کل ميراث فرهنگی به این مهم رسیدگی نماید .

عضو شورای اسلامی استان با اشاره به ورود گردشگران بسیار به آبشار لندی شهرستان اردل گفت آسفالت جاده این آبشار و همچنین جاده اردل به کاوند درویشان و لشتر از ضروریات است. 
 
نماینده شهرستان اردل در شورای اسلامی استان جذب سرمایه گذار در روستاهای سرپیر ، کاوند درویشان و دیناران را مهم دانست و گفت طبیعت در این روستاها رنگ و بویی دیگر دارد که متاسفانه از آنها غفلت شده. 
 
وی کمبود سرویس های بهداشتی در اماکن گردشگری شهرستان اردل و همچنین عدم توجه به  پارک ساحلی کاج و دز پارت اردل  و همچنین عدم مرمت پل بهشت آباد ، تکیه بختیاری ها را از معضلات بر شمرد . 
 
عضو شورای اسلامی استان با اشاره به  نامشخص بودن متولی مرمت اماکن تاریخی گفت متاسفانه مشاهده شده جوانانی از بخش خصوصی جهت مرمت حمام شهرداری شهر اردل اقدام نموده که مجوز از اداره کل اوقاف و امور خیریه داشته و چندی قبل از اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری جهت مرمت اقدام نمودند که خود دارای تداخلاتی است و باید مسئولین محترم ابتد متولی امر را مشخص سپس اقدام به واگذاری به بخش خصوصی نمایند. 
 
رضایی سرپیری پیگیری چهارخطه ورودی اردل به سه راهی کاج ، پل مراد آباد ، جاده دیناران به دهدلی ، تنگ درکش ورکش   
جاده خوزستان از سمت پل سه راهی کاج – خوزستان به سمت دشتک و یک مسیر دیگر اردل گورمیزه را از دیگر مشکلات این شهرستان بر شمرد.


بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111